KONST / Litografier / Litografi 13342239
nr 1334 2239
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 15/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:31:41